Aktuality projektu

závěrečná zpráva projektu

[zveřejněno: 26.08.08]

Projekt "Vzdělávání pedagogů v oblasti prevence úrazů dětí" končí 31. srpna 2008. V přiloženém souboru naleznete záverečnou zprávu projektu jako malé ohlédnutí za vším co se v uplynulých dvou letech na půdě projektu odehrálo.
PDF: Závěrečná zpráva projektu (2172kB)

posudek supervisora projektu

[zveřejněno: 04.08.08]

V přiloženém souboru můžete nahlédnout do posudku supervisora projektu PaedDr. Evy Marádové, CSc., vedoucí oddělení výchovy ke zdraví na PedF UK.
PDF: Posudek supervisora projektu (182kB)

e-learning

[zveřejněno: 31.07.08]

Dnes byl spuštěn výukový systém (e-learning), který by vám měl sloužit k možnosti získat certifikát na základě složeného testu. Součástí celé výuky je samozřejmě možnost projít si všechny stěžejní informační zdroje a navíc získat pěknou řadu praktických nápadů a návodů pro práci s dětmi. Stačí se do systému registrovat a můžete začít studovat.

pozvánka na závěrečnou tiskovou konferenci

[zveřejněno: 26.05.08]

Našimi semináři již prošlo přes 1500 pedagogů, realizační část projektu se chýlí ke konci, a proto Vás srdečně zveme na záverečnou tiskovou konferenci projektu, která se uskuteční v Muzeu hl.m. Prahy na Florenci ve středu 4.6.2008 od 14. hodin.
PDF: Pozvánka na tiskovou konferenci (107kB)
PDF: Závěrečná tisková zpráva projektu (163kB)

workshop pro účastníky seminářů

[zveřejněno: 22.05.08]

Dne 22.05.2008 proběhl na partnerské základní škole projektu Na Korábě pracovní seminář pro absolventy našich kurzů. Účastníci přispěli svými nápady na využití projektových materiálů v jednotlivých tématech - úrazy dětí počínaje a první pomocí konče. Každá z účastnících se škol obdržela sadu CD a DVD s novými materiály projektu vážícími se k tématu prevence rizikového chování.

prezentace kurzů

[zveřejněno: 07.09.07]

Od dnešního data jsou ke stažení přístupné prezentace kurzů. Celkový přehled najdete v části Dokumenty.

sylaby kurzů

[zveřejněno: 14.04.07]

Nově jsem pro vás přidali sylaby kurzů. Jejich přehled najdete v levém hlavním menu.

materiály ke stažení

[zveřejněno: 11.04.07]

Na webu jsou k dispozici volně dostupné materiály ke stažení? Najdete zde letáky a publikace, které vám napomůžou získat nové informace.

nový web

[zveřejněno: 08.03.07]

Podařilo se zprovoznit nový web k projektu "Vzdělávání pedagogů v oblasti prevence úrazů dětí".